تعمیرات تخصصی

اگر دستگاه شما به مشکلی خورده یا خوب کار نمیکند یا هر دلیل دیگری که شما را آزرده نموده با ما تماس بگیرید تا با مشاوره ی متخصصان ما در صورت امکان خود شما اقدام به برطرف نمودن عیب دستگاه نمایید و در صورت درست نشدن دستگاه متخصصان ما در محل شما حضور یافته و در اسرع زمان و هزینه دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر خواهند کرد.

سرویس و نگهداری

کلیه دستگاه های تهویه مطبوع برای طولانی شدن عمر و بالا رفتن راندمان کاری خود نیاز به سرویس دوره ای دارند. کولر های گازی بدلیل داشتن دو کویل (یکی در کندانسور و یکی در اواپراتور) و نیاز به تبادل حرارت با محیط نیاز به شستشو دارند.ما به مشتریان عزیز پیشنهاد میدهیم تا بصورت دوره های کوتاه مدت خود اقدام به شستشو فیلتر های پنل نمایند و به صورت دوره های بلند مدت اقدام به شستشوی کویل یا رادیاتور های دستگاه نمایند. اگر این کار برای شما سخت و دشوار میباشد این کار را به متخصصان ما بسپارید. ما دستگاه شما را با فشار آب و مواد مخصوص که به فین (پره های بسیار نازکی که در تمامی رادیاتور ها دیده میشوند) های دستگاه شما صدمه نزنند مورد شستشو قرار میدهیم.

خدمات نصب و جا به جایی

یکی دیگر از خدمات ما نصب دستگاه میباشد واگر دستگاهی را خریداری نموده اید و به دنبال گروهی متخصص و متعهد میگردید به ما اعتماد کنید. همچنین اگر قصد جابجایی و منقل کردن دستگاه خود به نقطه ای دیگر را دارید ما این عمل را برای شما در اسرع زمان انجام خواهیم داد.

مشاوره و خرید و فروش

ما به شما کمک خواهیم کرد تا مناسب ترین کولر گازی از لحاظ قیمت،نوع دستگاه،ظرفیت دستگاه ،محل نصب دستگاه و... را برای خانه،محل کار و...خود انتخاب نمایید. همچنین اگر قصد تعویض دستگاه یا به هر دلیل دستگاه خود را نیاز ندارید ما به شما کمک خواهیم کرد تا با بالاترین قیمت دستگاه خود را بفروشید.